پسیو شبکه | فروشگاه تجهیزات شبکه و تجهیزات برقی لاله زار
جستجو

021-33901680

021-36416087

پسیو شبکه | فروشگاه تجهیزات شبکه و تجهیزات برقی لاله زار

به اطلاع میرساند کلیه محصولاتی که گزینه گارانتی را به همراه دارند، در صورت احراز خرید از سایت پسیو شبکه فقط تحت شرایط زیر مورد گارانتی قرار میگیرند

جعبه محصول بدون هرگونه خط و خش و دقیقا همانند شرایط اولیه خود باید باشد.

مخدوش‌شدن یا حذف شماره سریال از روی دستگاه های اکتیو یا عدم تطابق سریال دستگاه با سریال روی جعبه موجب ابطال گارانتی می‌شود.

توجه : بدیهی است که سرعت پایین اینترنت به سایت پسیو شبکه مربوط نبوده و به هیچ عنوان جزو گارانتی محسوب نمی‌شود و باید از شرکت ارائه دهنده اینترنت پیگیری شود.

بازکردن یا دستکاری سخت‌افزاری توسط اشخاص غیر مجاز و هرگونه تغییر یا از بین‌رفتن نرم‌افزار داخلی دستگاه های اکتیو موجب ابطال گارانتی خواهد گردید.

خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، استفاده از ولتاژ و جریان نامناسب، ورود مایعات به داخل دستگاه، شوک الکتریکی، کار در محیط آلوده به گردوغبار بسیار زیاد یا رطوبت، زنگ‌زدگی یا سولفاته‌شدن قطعات، اتصال پورت تلفن به برق، همچنین خرابی ناشی از اتصال به دستگاه‌ها و لوازم جانبی غیر اصلی مشمول خدمات و ضمانت نمی‌باشد.

مشتری بایستی بعد اظهارکردن عیب دستگاه به صورت فیلم گرفتن از محصول با ذکر توضیح خرابی و سریال نامبر دستگاه و ارسال آن به واتساپ مجموعه، با هماهنگی مسئول مربوطه می‌تواند محصول خود را در اختیار قرار داده تا عملیات مربوطه (ارائه دستگاه جایگزین، تعویض دستگاه، عودت دستگاه به‌روز شده و …) در اسرع وقت روی دستگاه صورت گیرد.

هزینه های مربوط به رفت و برگشت کالا جهت تست به دفاتر خدمات پس از فروش با مشتری میباشد.

متعلقات دستگاه شامل گارانتی نمی‌باشد.


                                                                     اطلاع از مراحل بازگشت کالا


باتری‌ها دارای سلول‌های مصرفی می‌باشند که به مرور زمان از عمر این سلول‌ها کاسته می‌شود و این به معنای استهلاک طبیعی است. لذا کاهش ظرفیت شارژ باتری بر اثر استهلاک طبیعی مشمول ضمانت نیست.

خواهشمند است در صورت هرگونه تغییر در آدرس پستی و یا شماره تلفن، مراتب را به بخش خدمات پس از فروش پسیو شبکه اطلاع دهید؛ در غیر این صورت تمامی عواقب احتمالی به عهده مشتری خواهد بود.

هرگونه آسیب‌دیدگی ایجادشده به دلیل بسته‌بندی نامناسب در زمان ارسال بر عهده خریدار بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی بابت آن ندارد.

در صورت تهیه تجهیزات پیش نیاز استاندارد و مورد تایید و پایدار بودن شرایط مورد نیاز، اگر بعد از راه انداری دستگاه، چراغ LOS در مودم های فیبر نوری و چراغ DSL در مودم های DSL، همچنان چشمک بزند.

محصولاتی که شامل گارانتی شرکت دیگر هستند، در صورت خرابی یا بروز هر نوع مشکل فقط بایستی گارانتی شرکت مربوطه پیگیری شود.

لازم به ذکر است که پسیو شبکه هیچ گونه مسولیتی در قبال صحیح بودن اطلاعات فنی محصولات و مقالات مجله نمیپذیرد و بیننده بایستی قبل از خرید، از دیگر سایت ها و یا توسط مکالمه تلفنی با کارشناسان سایت، از صحت اطلاعات مطمئن شود.