پسیو شبکه | فروشگاه تجهیزات شبکه و تجهیزات برقی لاله زار
جستجو

021-33901680

021-36416087

پسیو شبکه | فروشگاه تجهیزات شبکه و تجهیزات برقی لاله زار

1) چگونه شماره کارتم را برای عودت وجه چگونه ارسال کنم؟

جواب : شما میتوانید شماره کارت یا حساب خود را به شماره واتساپ موجود در سایت ارسال نمایید.

 

2) پس از بازگرداندن کالا در چه مدت زمانی وجه واریز شده به حسابم باز میگردد؟

جواب : روند بازگشت وجه به حساب مشتریان از زمان دریافت کالا و بررسی شرایط اقلام ارسال شده شروع شده و در صورت تایید تا 72 ساعت پس از تحویل و بررسی به حساب مشتری باز می گردد (جهت اطلاع از شرایط مربوط به مرجوع کالا)

 

3) آیا هزینه ارسال کالا به پسیو شبکه با مشتری است؟

جواب : در صورتی که ایراد کالای مرجوع شده توسط مجموعه پسیو شبکه و در مدت تست یک هفته ای انجام شده باشد، هزینه های ارسال کالا به عهده پسیو شبکه می باشد در غیر این صورت تمامی هزینه های دریافت و ارسال مجدد کالا به عهده مشتری گرامی می باشد.

 

4) آیا بنا به سلیقه و نظر شخصی میتوانم کالای خود را مرجوع کنم ؟ (رنگ کالا ، انتظار فراتر از مشخصات فنی کالا و …)

جواب : تمامی کالاهای موجود در فروشگاه پسیو شبکه دارای عکس های متعدد از زوایای مختلف به همراه ذکر جزئیات دقیق می باشند. همچنین تمامی مشخصات فنی ذکر شده در توضیحات از خود شرکت سازنده و دفترچه راهنمای موجود دریافت شده است و پسیو شبکه هیچگونه مسئولیتی در قبال مشخصات و توضیحات اعلام شده چه در سایت ، دفترچه راهنمای همراه محصول یا تجربه کاربری توسط شرکت سازنده محصول ندارد.

5) آیا در شرایطی که جعبه کالا یا خود کالا بنا به هر دلیلی مخدوش ، آسیب فیزیکی و یا گم شود امکان بازگشت کالا وجود دارد؟

جواب : در شرایطی که بنا به هر دلیلی جعبه کالا یا خود کالا شامل آسیب های معمول از جمله خط و خش ، پارگی جعبه ، گم شدن یا آسیب دیدن جعبه یا هر کدام از وسایل موجود در جعبه کالا ، آثار سوختگی ، آبخوردگی ، ضربه جزئی یا شدید و شکستگی و … باشد شامل شرایط مرجوع شدن کالا نمی باشد.