پسیو شبکه | فروشگاه تجهیزات شبکه و تجهیزات برقی لاله زار

021-33901680

021-33901830

سیسکو سوئیچ شبکه ws-c2960-24pc-l

بدون دیدگاه

برند:

سیسکو سوئیچ شبکه ws-c2960-24pc-l

  • تعداد پورت: 100*24

  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد

  • آپلینک:Eth: 2*1G + 2*SFP

  • دارای 1 سال گارانتی

5.100.000 تومان

1 در انبار

توضیحات

سیسکو سوئیچ شبکه ws-c2960-24pc-l

 

مشخصات سیسکو سوئیچ شبکه ws-c2960-24pc-l

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L محصولی از کمپانی خوش‌نام و خوش‌آوازه سیسکو بوده که به عنوان محصولی از نسل سوئیچ‌های سری 2960 سیسکو تولید و به بازار عرضه شده است.

پیکربندی و تنظیمات این محصول به‌صورت پیش‌فرض اعمال شده‌اند.

از جمله مهم‌ترین امکانات و قابلیت‌های این دستگاه می‌توان به پشتیبانی از ویدیو، دیتا، صدا و البته دسترسی بسیار امن آن اشاره کرد.

این سوئیچ ۲۴ پورتی سیسکو میتواند برای شبکه‌های شاخه‌ای سازمان‌های از راه دور و البته شبکه‌های اداری کوچک، به لطف برخورداری از درگاه‌های LAN دارای سرعت Gigabit Ethernet، امکان ارائه سرویس‌های شبکه‌های پیشرفته را فراهم کند.

آیا سیسکو سوئیچ شبکه ws-c2960-24pc-l از مکانیزم PoE پشتیبانی می‌کند؟

مکانیزم PoE یا همان Power Over Ethernet، فناوری جدیدی است که علاوه بر انتقال دیتا، امکان انتقال انرژی الکتریکی را نیز فراهم می‌کند. در واقع این رویکرد که مکانیزم استاندارد IEEE 802.3af محسوب می‌شود، به ارسال برق بر روی کابل شبکه CAT5 و CAT6 می‌پردازد. این سوئیچ از فناوری PoE پشتیبانی نمی‌کند.

آیا سیسکو سوئیچ شبکه ws-c2960-24pc-l قابل استک شدن است؟

قابلیت استک شدن سوئیچ یا Switch Stacking در سوئیچ‌هایی که این قابلیت را دارا هستند، این امکان را فراهم می‌کند که تعدادی سوئیچ از یک برند و سری یکسان را به هم وصل کرد تا بتوان در آن‌ها به Redundancy  و Load Balancing دست پیدا کرد. این محصول سیسکو از Switch Stacking برخوردار نیست.

تعداد و سرعت پورت‌های شبکه در سیسکو سوئیچ شبکه ws-c2960-24pc-l چگونه است؟

همان‌طورکه از نام این مدل پیداست، این دستگاه ۲۴ پورت اترنت با ظرفیت ۱۰۰۰ مگابایت بر ثانیه بهره می‌برد.

پورت‌های uplink سیسکو سوئیچ شبکه ws-c2960-24pc-l چه تعداد و از چه نوع است؟

در بخش Uplink شاهد ۴ عدد پورت در این دستگاه هستیم. هر ۴ مورد از پورت‌ها از نوع SFP هستند که برای اتصال ماژول‌های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 1G هستند.

حداکثر ظرفیت سوئیچینگ در سیسکو سوئیچ شبکه ws-c2960-24pc-l چقدر است؟

حداکثر ظرفیت سوئیچینگ در سوئیچ ۲۴ پورت سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L برابر ۱۶ گیگابایت بر ثانیه است.

مشخصات این سوئیچ شبکه که یکی از مدلهای سوئیچ شبکه سیسکو می‌باشد به شرح زیر می‌باشد: سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

 

شکل 1 : ظاهر سوئیچ شبکه

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

بررسی سیسکو سوئیچ شبکه ws-c2960-24pc-l

نگاه اجمالی
کد محصول WS-C2960-24PC-L
نوع محفظه U1/قابل نصب روی رک
ویژگی کلی LAN Base
رابط های Uplink 2 dual-purpose (10/100/1000 or SFP) ports
پورت 24 x Ethernet 10/100 PoE ports
Throughput 6.5 Mpps
Backplane Capacity 16 Gbps
DRAM 64 MB
ابعاد 1.73 x 17.5 x 9.3 in.
وزن بسته 9.5 Kg

شکل ۲ : سوییچ از روبرو

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

Note:
①LED Area
②24 x Ethernet 10/100 PoE ports
③2 dual-purpose uplinks

شکل ۳ : سوئیچ از پشت

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

Note:
①RJ-45 console port
②Fan exhaust
③RPS Connector
④AC power connector

تجهیزات جانبی

مدل توضیحات
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

مقایسه دو کالا مشابه

مدل WS-C2960-24TC-L WS-C2960-24PC-L
PoE Available N/A دارد
پورت 24 x Ethernet 10/100 ports 24 x Ethernet 10/100 PoE ports
Uplinks 2 dual-purpose uplinks 2 dual-purpose uplinks
ویژگی کلی LAN Base LAN Base

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سیسکو سوئیچ شبکه ws-c2960-24pc-l”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.