پسیو شبکه | فروشگاه تجهیزات شبکه و تجهیزات برقی لاله زار

021-33901680

021-33901830

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

بدون دیدگاه

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM
برند:
  • طول موج:  1310 nm
  • نوع فیبر: MMF-SMF
  • نوع کانکتور: LC
  • نوع ماژول: SFP

230.000 تومان

2 در انبار

توضیحات

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

شرکت سازنده
CISCO

نوع فیبر
MMF, SMF

نوع ماژول
SFP

برد ماژول
10KM

سرعت انتقال داده‌ها
1 Gbps

طول موج
1310 nm

 

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

طول موج:  1310 nm

نوع فیبر: MMF-SMF

نوع کانکتور: LC

نوع ماژول: SFP

 

اطلاعات کامل این محصول در سایت اصلی

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.